Ebu Hamza, Kudüs Tugayları'ndaki topçu birliği mensuplarına mesaj gönderdi

Ebu Hamza, Kudüs Tugayları'ndaki topçu birliği mensuplarına mesaj gönderdi

Kudüs Tugayları askeri sözcüsü Ebu Hamza bugün Salı günü, Gazze Şeridi yakınlarındaki yerleşim yerlerinde düşman mevzilerine ve kalabalığa yönelik saldırılarını sürdüren topçu birliği mensuplarını selamladı.

Ebu Hamzah kısa bir açıklamada, "Cesur adamlarımızın silahları, halen Gazze Şeridi'ne yakın yerleşim yerlerine saldırılarını yöneten topçu birliğinde kutsandı. Büyük bir ağır havan mermisi barajıyla askeri bölgeleri ve kalabalıkları hedef almak ve Düşman hala tahliye edilirken, düşman askerleri arasında ölü ve yaralı arasında büyük kayıplara neden olan roketler. Uçağıyla, o ana kadar kritik kayıplar ve ölüler. "

Direnişin savaşı tam güç ve yetenekle yönettiğini ve daha önceki planlarına göre ne zaman, nasıl ve nerede vurulacağını belirlediğini vurgulayan Erdoğan, "Düşmanın Kissufim ve Eşkol'daki kayıplar ve bunların yerleri açısından neyi ortaya çıkardığını belirlediğini vurguladı. kalabalıklar, en savunmasız topçu adamlarından yalnızca birkaçıdır. "

Kudüs Tugayları bu öğleden sonra topçu birliğinin Gazze çevresindeki düşman mevzilerini ve kalabalığı havan mermileriyle dümdüz ettiğini duyurdu.

Ve işgal ordusu, Gazze Şeridi yakınlarındaki yerleşim birimlerine ve mevzilerinin tugaylarına yapılan baskın sonucunda bir askeri öldürdüğünü ve 14 diğerini yaraladığını itiraf etti.

 

Filistin Bugün Kanalı - Gazze Şeridi

18 Mayıs 2021 Salı

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ