Ebu Hamza: Direnişin füzeleri hedeflerine isabetli bir şekilde ulaştı ve Demir Kubbe'yi aştık

Ebu Hamza: Direnişin füzeleri hedeflerine isabetli bir şekilde ulaştı ve Demir Kubbe'yi aştık

Kudüs Tugayları'nın askeri sözcüsü Ebu Hamza bugün Pazartesi günü, direnişin füzeler ve füze patlamaları geliştirebildiğini ve Seyfül Kudüs Savaşı'nda Al Savaşı'nda izlediğinden farklı bir taktik izlediğini doğruladı. -Binan Al-Marsous.

Ebu Hamza, El Cezire ile ilgili hikayenin geri kalanı için bir programa verdiği röportajda şunları söyledi: “Direniş, Seyfül Kudüs Savaşı sırasında Demir Kubbe'yi dağıtmak için birçok taktik izledi ve Demir Kubbe'yi konsantre ve yoğun patlamalar başlatmak, bazen yüzden fazla füze ve bir partide birden fazla.

Demir Kubbe'nin direniş füzelerinin %90'ını engelleyebildiğini duyduğumuzda, bu iddianın yanlış olduğunu teyit ediyoruz.

Ebu Hamza, Al-Bunyan Al-Marsous Savaşı'nda açık bir başarı elde ettiğimizi ve 51 günde bu savaşta başardıklarımızı Allah'ın gücüyle 11 günde, düşmanın ise Allah'ın gücüyle başardığını anlattı. bunu iyi biliyor.

Ebu Hamza, direnişin füzelerinin Tel Aviv, Herzliya, Netanya, Beerşeba ve işgal altındaki tüm şehirlerdeki hedeflerini isabetli bir şekilde vurmak için siperden ve ötesine geçtiğine dikkat çekti.

Ebu Hamza, Kudüs Tugayları Askeri Üretim Birimi tarafından üretilen ancak açıklanmayan füzeler olduğunu doğruladı.

"Filistin füzesi kesinlikle paha biçilmezdir. Kuşatma ortasında yapıldı, yoğun keşif uçaklarının ortasında çömeldi ve düşman uçaklarının yoğun uçuşu sırasında ve düşman tarafından hava, deniz ve kara gözetimi altında fırlatıldı. "

Kaynak: Kudüs Tugayları

3 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ